Domofony, wideodomofony
Domofony, wideodomofony

Domofony, wideodomofony

MONTEO posiada wieloletnie doświadczenie w instalacji domofonów i wideodomofonów. Dla swoich klientów wybieramy produkty najlepszych marek, instalując systemy z dbałością o każdy szczegół, aby uzyskać wydajne, funkcjonalne, wysokiej jakości systemy o doskonałych wynikach estetycznych.

Domofony i wideodomofony spełniają wiele funkcji zarówno w posesjach prywatnych jak i firmach, biurowcach, szkołach, przedszkolach, urzędach. Systemy te pozwalają komunikować się wewnątrz obiektu z zewnętrznym obszarem przy wejściu lub zewnętrzną bramą, umożliwiając otwarcie zdalnego dostępu.

Domofony, wideodomofony

System komunikacji drzwiowej składa się z zewnętrznego panelu przycisków, wyposażonego w mikrofon i głośnik, który jest aktywowany przez naciśnięcie przycisku połączenia. Ta ostatnia aktywuje urządzenie wewnątrz obiektu, które umożliwia rozmowę. Wideodomofon działa na takiej samej zasadzie, ale z dodatkiem kamery LED na podczerwień, która pozwala na oglądanie obszaru zewnętrznego, dzięki czemu daje możliwość identyfikacji postaci.

Rodzaje domofonów i wideodomofonów zmieniają się w zależności od rodzaju pozycjonowania (montowane na ścianie, bezprzewodowe, wbudowane) i zależą od rodzaju technologii (2-przewodowe, 4 + n, modele automatyki domowej, bezprzewodowe). W zależności od potrzeb można także zainstalować systemy, które komunikują się z jednego piętra na drugie, bądź z jednego mieszkania do drugiego itp.

Realizacje - Domofony, Wideodomofony

Przedszkole nr  150 „Przystanek Uśmiech” w Warszawie
Przedszkole nr 150 „Przystanek Uśmiech” w Warszawie 07-04-2017

Na obiekcie zastosowaliśmy system w oparciu o kasety zewnętrzne oraz unifony słuchawkowe we...

więcej

Wspólnota Mieszkaniowa Światowida 57 w Warszawie
Wspólnota Mieszkaniowa Światowida 57 w Warszawie 28-03-2019

Na obiekcie zastosowaliśmy system w oparciu o kasety zewnętrzne z wbudowaną kamerą oraz unifony i...

więcej

Zespół Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku
Zespół Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku 26-02-2019

Na obiekcie zastosowaliśmy system w oparciu o kasety zewnętrzne oraz unifony słuchawkowe we...

więcej

Nie wiesz od czego zacząć?

Zostaw nam swój numer, wpisz preferowaną godzinę kontaktu - oddzwonimy!