Wspólnoty mieszkaniowe

Wspólnoty mieszkaniowe

Wspólnoty mieszkaniowe

Chyba każdy z nas chce czuć się bezpiecznie i swobodnie w swojej najbliższej okolicy. Często jest to trudne do osiągnięcia, szczególnie w dużych wspólnotach i większych osiedlach mieszkaniowych, na których terenie często dochodzi do licznych aktów wandalizmu oraz pomniejszych przestępstw. Nie powinno być tak, że nasze powroty do domu okraszone są strachem i niepewnością. Z pomocą przychodzi system monitoringu, który niewątpliwie może zapewnić większe poczucie bezpieczeństwa oraz zneutralizuje niektóre niepożądane zachowania na terenie osiedli.

  • Dlaczego warto rozważyć?

    Zastosowanie odpowiedniego systemu zabezpieczeń na obiekcie, znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa oraz umożliwia jego stały nadzór. Monitoring pełni funkcję prewencyjną czyli zapobiega ewentualnym aktom wandalizmu. W przypadku wystąpienia sytuacji  niepożądanych stanowi funkcję interwencyjną i dowodową

  • Założenia

    Poszczególne elementy systemów bezpieczeństwa zawsze rozmieszczamy tak, aby obejmowały swoim zasięgiem wszystkie, a w szczególności najbardziej newralgiczne obszary wymagające monitorowania. Dzięki wcześniejszej, bezpłatnej wizji lokalnej jesteśmy w stanie jak najlepiej zaprojektować system dopasowany do specyfiki obiektu i zaleceń Klienta.

  • Co i jak monitorować?

    Monitoring może zapobiec lub też wspomóc w wyeliminowaniu takich zajść jak niszczenie mienia, problemy związane z graffiti na murach budynków czy też spożywania alkoholu. Nadzorując osiedlowe uliczki i okolice bloków jesteśmy w stanie kontrolować i przeciwdziałać niechcianym zdarzeniom. W razie przestępstw czy aktów wandalizmu posiadamy zapis z wydarzeń, co zwiększa nasze szanse na odnalezienie i ukaranie sprawców. W poważniejszych zajściach, obrazy z kamery mogą stać się cennym dowodem w sprawie.

Realizacje - Wspólnoty Mieszkaniowe

Osiedle Parkowe Starogard Gdański
Osiedle Parkowe Starogard Gdański 26-04-2018

Osiedle Parkowe w Starogardzie Gdańskim składa się 3 budynków, na których zastosowaliśmy 3...

więcej

Osiedle Viva Garden w Warszawie
Osiedle Viva Garden w Warszawie 31-07-2019

W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP 4mpx (2K) oraz 2 Mpx....

więcej

Wspólnota Mieszkaniowa Białobrzeska 3 w Warszawie
Wspólnota Mieszkaniowa Białobrzeska 3 w Warszawie 30-05-2019

W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP 4mpx (2K) i 2 mpx. Do...

więcej

Skorzystaj z automatycznej wyceny

Nie wiesz od czego zacząć?

Zostaw nam swój numer, wpisz preferowaną godzinę kontaktu - oddzwonimy!