Urzędy i instytucje

Urzędy i instytucje

Urzędy i instytucje

Systemy monitoringu są dziś jednym z głównych elementów wyposażenia Urzędów i Instytucji Państwowych. Odpowiednio zabezpieczona placówka znacząco wpływa na jej prawidłowe funkcjonowanie oraz zapewnia ochronę personelu i interesantów. System CCTV pozwala ocenić jakość pracy zatrudnionych w placówce pracowników, zwiększa ich zaangażowanie i dbałość podczas wykonywania swoich obowiązków. Ponadto minimalizuje ryzyko kradzieży oraz weryfikuje wstęp osób nieupoważnionych na teren obiektu.

  • Dlaczego warto rozważyć?

    Zastosowanie odpowiedniego systemu zabezpieczeń na obiekcie, znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa oraz umożliwia jego stały nadzór. Monitoring pełni funkcję prewencyjną czyli zapobiega ewentualnym aktom wandalizmu. W przypadku wystąpienia sytuacji niepożądanych stanowi funkcję interwencyjną i dowodową.

  • Założenia

    Poszczególne elementy systemów bezpieczeństwa zawsze rozmieszczamy tak, aby obejmowały swoim zasięgiem wszystkie, a w szczególności najbardziej newralgiczne obszary wymagające monitorowania. Dzięki wcześniejszej, bezpłatnej wizji lokalnej jesteśmy w stanie jak najlepiej zaprojektować system dopasowany do specyfiki obiektu i zaleceń Klienta.

  • Co i jak monitorować?

    Najważniejszymi miejscami, w których powinno się zamieścić kamery monitoringu to wszystkie wejścia i wyjścia z budynku. Sposób, w jaki powinny zostać zamontowane kamery przy wejściach powinny umożliwiać identyfikacje wszystkich wchodzących do placówki. W tym przypadku kamery najlepiej umieszczać w bliskiej odległości od wejścia lub też zastosować kamery z obiektywem wąskokątnym. Wpłynie to na lepszy i wyraźniejszy odbiór obrazu.

Realizacje - Urzędy i Instytucje

Gminna Biblioteka Publiczna w Komorowie
Gminna Biblioteka Publiczna w Komorowie 04-12-2018

W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP 6Mpx (2K). Do...

więcej

Miasto Nowogród
Miasto Nowogród 02-12-2016

W mieście zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP 3Mpx. Do rejestratora...

więcej

Stacja Uzdatniania Wody w Komorowie
Stacja Uzdatniania Wody w Komorowie 06-09-2018

Instalacja w Stacji Uzdatniania Wody w Komorowie zakładała montaż kamer wewnątrz jak i zewnątrz...

więcej

Skorzystaj z automatycznej wyceny

Nie wiesz od czego zacząć?

Zostaw nam swój numer, wpisz preferowaną godzinę kontaktu - oddzwonimy!