Szkoły i przedszkola

Szkoły i przedszkola

Szkoły i przedszkola

Z każdym rokiem rośnie świadomość dyrektorów szkół o zagrożeniach na jakie narażeni są młodzi ludzie uczęszczający do ich placówek. W celu uniknięcia sytuacji kryzysowych coraz więcej szkół decyduje się na instalację systemu monitoringu. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferujemy kompleksową usługę instalacji monitoringu wizyjnego, w skład której wchodzi: projekt, montaż oraz konserwacja.

Dla każdego rodzica bezpieczeństwo ich dzieci ma absolutny priorytet, dlatego przedszkola posiadające system monitoringu cieszą się szczególną popularnością i zaufaniem. Nasza firma oferuje wszystkim placówkom kompleksową usługę systemu kamer, od optymalnego zaprojektowania instalacji, po szybki i atrakcyjny cenowo montaż i serwis.

  • Dlaczego warto rozważyć?

    Zastosowanie odpowiedniego systemu zabezpieczeń na obiekcie, znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa oraz umożliwia jego stały nadzór. Monitoring pełni funkcję prewencyjną czyli zapobiega ewentualnym aktom wandalizmu. W przypadku wystąpienia sytuacji niepożądanych stanowi funkcję interwencyjną i dowodową.

  • Założenia

    Poszczególne elementy systemów bezpieczeństwa zawsze rozmieszczamy tak, aby obejmowały swoim zasięgiem wszystkie, a w szczególności najbardziej newralgiczne obszary wymagające monitorowania. Dzięki wcześniejszej, bezpłatnej wizji lokalnej jesteśmy w stanie jak najlepiej zaprojektować system dopasowany do specyfiki obiektu i zaleceń Klienta.

  • Co i jak monitorować?

    Przede wszystkim musimy obserwować wszystkie możliwe wejścia na teren budynku szkoły. Tutaj należy prowadzić taki monitoring, aby możliwa była jednoznaczna identyfikacją osób wchodzących. Taki podgląd zapewnią kamery umieszczone w bliskiej odległości od wejścia lub kamery z wąskokątnymi obiektywami (długie ogniskowe - teleobiektywy), które będą miały w swoim polu widzenia jedynie drzwi wejściowe. Takie rozwiązanie da nam pewność, że na zarejestrowanym materiale będziemy mieli informacje szczegółowe na temat wyglądu potencjalnego sprawcy wykroczenia, które może mieć miejsce na terenie szkoły. Następnymi miejscami, w których powinniśmy zainstalować kamery są korytarze i szatnie.

Realizacje - Szkoły i Przedszkola

Przedszkole Red Bus Kids w Hajnówce
Przedszkole Red Bus Kids w Hajnówce 27-06-2019

W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP, HDCVI  2mpx. Do...

więcej

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie 26-04-2018

W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP 6mpx, 4mpx oraz 2mpx....

więcej

Zespół Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku
Zespół Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku 14-09-2016

W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP 4mpx (2K). Do...

więcej

Skorzystaj z automatycznej wyceny

Nie wiesz od czego zacząć?

Zostaw nam swój numer, wpisz preferowaną godzinę kontaktu - oddzwonimy!