Obiekty sakralne

Obiekty sakralne

Obiekty sakralne

Bezpieczeństwo obiektów sakralnych jest ważne zarówno dla naszego dziedzictwa jak i tradycji. Często są to zabytkowe budowle o wysokiej wartości kulturowej oraz materialnej. Niestety tam również dochodzi do aktów wandalizmu, włamań, profanacji czy pożarów. Czasami są to akty wywołane niechęcią religijną lub po prostu działania nastawione na łatwy zysk. Oferujemy Państwu profesjonalne zabezpieczenie obiektów sakralnych, plebanii i innych miejsc funkcjonujących przy parafii. W proponowanych przez nas rozwiązaniach zawsze dobieramy urządzenia tak, aby nie wyróżniały się, nie psuły wystroju świątyni oraz odpowiadały wytycznym odgórnie dedykowanym przez konserwatora zabytków.

  • Dlaczego warto rozważyć?

    Zastosowanie odpowiedniego systemu zabezpieczeń na obiekcie, znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa oraz umożliwia jego stały nadzór. Monitoring pełni funkcję prewencyjną czyli zapobiega ewentualnym aktom wandalizmu. W przypadku wystąpienia sytuacji niepożądanych stanowi funkcję interwencyjną i dowodową.

  • Założenia

    Poszczególne elementy systemów bezpieczeństwa zawsze rozmieszczamy tak, aby obejmowały swoim zasięgiem wszystkie, a w szczególności najbardziej newralgiczne obszary wymagające monitorowania. Dzięki wcześniejszej, bezpłatnej wizji lokalnej jesteśmy w stanie jak najlepiej zaprojektować system dopasowany do specyfiki obiektu i zaleceń Klienta.

  • Możliwości

    W ofercie MONTEO oprócz monitoringu terenów wewnętrznych i zewnętrznych, posiadamy systemy zliczania ilości wiernych odwiedzających świątynię. Dodatkowo coraz więcej parafii wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wiernych, instalując kamery internetowe transmitujące msze święte. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które z różnych powodów nie mogą osobiście uczestniczyć we Mszy Świętej.

Realizacje - Obiekty sakralne

Parafia Nawiedzenia NMP w Suchej Beskidzkiej
Parafia Nawiedzenia NMP w Suchej Beskidzkiej 19-11-2019

  W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP 4Mpx (2K). Do...

więcej

Parafia pw. Św. Franciszka z Asyżu w Prażmowie
Parafia pw. Św. Franciszka z Asyżu w Prażmowie 07-06-2016

W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP 4 mpx (2K). Do...

więcej

Parafia pw. Św. Idziego w Brzeźniu
Parafia pw. Św. Idziego w Brzeźniu 27-02-2019

W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP 5mpx. Do rejestratora...

więcej

Skorzystaj z automatycznej wyceny

Nie wiesz od czego zacząć?

Zostaw nam swój numer, wpisz preferowaną godzinę kontaktu - oddzwonimy!