Hale i magazyny

Hale i magazyny

Hale i magazyny

Od lat monitoring jest jednym z głównych elementów wyposażenia hal i magazynów na całym świecie. Właściciele instalujący systemy tego typu wysoko cenią użyteczność technologii i potwierdzają przydatność zastosowania kamer w swoich przedsiębiorstwach. Niejednokrotnie monitoring pomaga w weryfikacji jakości pracy zatrudnionych w firmie pracowników, a co za tym idzie zwiększa ich zaangażowanie i efektywność pracy podczas wykonywania obowiązków. Pomaga również w eliminacji przebywania na halach i magazynach osób do tego niepowołanych, zmniejsza ryzyko kradzieży na terenie przedsiębiorstw, a także nadzoruje załadunki oraz rozładunki produktów.

  • Dlaczego warto rozważyć?

    Zastosowanie odpowiedniego systemu zabezpieczeń na obiekcie, znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa oraz umożliwia jego stały nadzór. Monitoring pełni funkcję prewencyjną czyli zapobiega ewentualnym aktom wandalizmu. W przypadku wystąpienia sytuacji  niepożądanych stanowi funkcję interwencyjną i dowodową.

  • Założenia

    Poszczególne elementy systemów bezpieczeństwa zawsze rozmieszczamy tak, aby obejmowały swoim zasięgiem wszystkie, a w szczególności najbardziej newralgiczne obszary wymagające monitorowania. Dzięki wcześniejszej, bezpłatnej wizji lokalnej jesteśmy w stanie jak najlepiej zaprojektować system dopasowany do specyfiki obiektu i zaleceń Klienta.

  • Co i jak monitorować?

    System monitoringu jest idealny do kontroli dużych i średnich przedsiębiorstw, które zatrudniają znaczącą ilość pracowników oraz dysponują licznymi operacjami transportowymi. Dzięki kamerom można w szybki i prosty sposób nadzorować działalność często rozległych przestrzeni danej firmy.

Realizacje - Hale i Magazyny

Agromet Łomża
Agromet Łomża 14-11-2019

W hali Agromet wdrożyliśmy system CCTV 4 Mpx (2K) wraz z przetwornicą posiadającą zabezpieczenia...

więcej

Energoremont Krasnystaw
Energoremont Krasnystaw 15-08-2017

Na terenie hali produkcyjnej Energoremont w Krasnymstawie zastosowaliśmy kamery tubowe FULL HD...

więcej

Piekarnia Okruszek Łomża
Piekarnia Okruszek Łomża 02-06-2016

W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP 3Mpx i 2Mpx. Do...

więcej

Skorzystaj z automatycznej wyceny

Nie wiesz od czego zacząć?

Zostaw nam swój numer, wpisz preferowaną godzinę kontaktu - oddzwonimy!