Gospodarstwa rolne

Gospodarstwa rolne

Gospodarstwa rolne

Wraz z rozwojem ekonomicznym i technologicznym naszego kraju, modernizuje się również Polska wieś. Gospodarstwa rolne coraz częściej zaopatrują się w nowoczesne maszyny kosztujące od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Posiadanie tak kosztownego sprzętu, niesie za sobą ryzyko kradzieży. W ramach bezpieczeństwa, zapobiegania przed włamaniami, oferujemy usługę projektowania, instalacji i serwisu systemu monitoringu na terenie gospodarstw.

  • Dlaczego warto rozważyć?

    Zastosowanie odpowiedniego systemu zabezpieczeń na obiekcie, znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa oraz umożliwia jego stały nadzór. Monitoring pełni funkcję prewencyjną czyli zapobiega ewentualnym aktom wandalizmu. W przypadku wystąpienia sytuacji niepożądanych stanowi funkcję interwencyjną i dowodową.

  • Założenia

    Poszczególne elementy systemów bezpieczeństwa zawsze rozmieszczamy tak, aby obejmowały swoim zasięgiem wszystkie, a w szczególności najbardziej newralgiczne obszary wymagające monitorowania. Dzięki wcześniejszej, bezpłatnej wizji lokalnej jesteśmy w stanie jak najlepiej zaprojektować system dopasowany do specyfiki obiektu i zaleceń Klienta.

  • Co i jak monitorować?

    System monitoringu gospodarstwa rolnego instalowany jest w pomieszczeniach hodowlanych (obory, stodoły, kurniki) oraz w pomieszczeniach, w których przechowywane są kosztowne narzędzia i maszyny. Innymi ważnymi punktami monitoringu są wszystkie wejścia/ wyjścia gospodarstwa, podjazdy, miejsca rozładunku/załadunku towarów. Dodatkowo można rozmieścić kilka innych kamer w różnych obszarach gospodarstwa, jednak zależne jest to od indywidualnych potrzeb Klienta.

Skorzystaj z automatycznej wyceny

Nie wiesz od czego zacząć?

Zostaw nam swój numer, wpisz preferowaną godzinę kontaktu - oddzwonimy!