Biura i firmy

Biura i firmy

Biura i firmy

Z roku na rok rośnie liczba przedsiębiorców decydujących się na instalację systemu monitoringu wizyjnego, niezależnie od wielkości czy zakresu działań firmy. System wizyjny staje się jednym z głównych elementów wspomagających działalność różnego rodzaju przedsiębiorstw, poczynając od przychodni lekarskich, sklepów spożywczych, hoteli, restauracji po stacje benzynowe i zakłady produkcyjne.

  • Dlaczego warto rozważyć?

    Zastosowanie odpowiedniego systemu zabezpieczeń na obiekcie, znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa oraz umożliwia jego stały nadzór. Monitoring pełni funkcję prewencyjną czyli zapobiega ewentualnym aktom wandalizmu. W przypadku wystąpienia sytuacji niepożądanych stanowi funkcję interwencyjną i dowodową.

  • Założenia

    Poszczególne elementy systemów bezpieczeństwa zawsze rozmieszczamy tak, aby obejmowały swoim zasięgiem wszystkie, a w szczególności najbardziej newralgiczne obszary wymagające monitorowania. Dzięki wcześniejszej, bezpłatnej wizji lokalnej jesteśmy w stanie jak najlepiej zaprojektować system dopasowany do specyfiki obiektu i zaleceń Klienta.

  • Co i jak monitorować?

    Gdy zdecydujemy się już na montaż systemu monitoringu w swojej firmie należy zastanowić się, w jakich miejscach najpotrzebniejszy jest nadzór kamer oraz ile ich potrzebujemy. W zależności od rodzaju firmy, usług jakie wykonuje i miejsca, w jakim się znajduje, te potrzeby będą odmienne i zróżnicowane. Należy zwrócić uwagę, w jakich miejscach naszej organizacji gromadzi się najwięcej ludzi oraz które z tych miejsc są najbardziej zagrożone ewentualnymi niepożądanymi zdarzeniami.

Realizacje - Biura i firmy

Budynek biurowy Słomińskiego 4 w Warszawie
Budynek biurowy Słomińskiego 4 w Warszawie 20-12-2017

Budynek biurowy Słomińskiego 4 w Warszawie zaopatrzyliśmy w system monitoringu wizyjnego...

więcej

Ogólna Pomoc Lekarska Łomża
Ogólna Pomoc Lekarska Łomża 13-08-2019

W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii IP 2Mpx (2K). Do...

więcej

Siłownia Corso Łomża
Siłownia Corso Łomża 29-06-2018

W obiekcie zbudowaliśmy system CCTV w oparciu o urządzenia w technologii HDCVI  2Mpx (2K). Do...

więcej

Skorzystaj z automatycznej wyceny

Nie wiesz od czego zacząć?

Zostaw nam swój numer, wpisz preferowaną godzinę kontaktu - oddzwonimy!