Domofony, wideodomofony
Domofony, wideodomofony

Domofony, wideodomofony

MONTEO posiada wieloletnie doświadczenie w instalacji domofonów i wideodomofonów. Dla swoich klientów wybieramy produkty najlepszych marek, instalując systemy z dbałością o każdy szczegół, aby uzyskać wydajne, funkcjonalne, wysokiej jakości systemy o doskonałych wynikach estetycznych.

Domofony i wideodomofony spełniają wiele funkcji zarówno w posesjach prywatnych jak i firmach, biurowcach, szkołach, przedszkolach, urzędach. Systemy te pozwalają komunikować się wewnątrz obiektu z zewnętrznym obszarem przy wejściu lub zewnętrzną bramą, umożliwiając otwarcie zdalnego dostępu.

Domofony, wideodomofony

System komunikacji drzwiowej składa się z zewnętrznego panelu przycisków, wyposażonego w mikrofon i głośnik, który jest aktywowany przez naciśnięcie przycisku połączenia. Ta ostatnia aktywuje urządzenie wewnątrz obiektu, które umożliwia rozmowę. Wideodomofon działa na takiej samej zasadzie, ale z dodatkiem kamery LED na podczerwień, która pozwala na oglądanie obszaru zewnętrznego, dzięki czemu daje możliwość identyfikacji postaci.

Rodzaje domofonów i wideodomofonów zmieniają się w zależności od rodzaju pozycjonowania (montowane na ścianie, bezprzewodowe, wbudowane) i zależą od rodzaju technologii (2-przewodowe, 4 + n, modele automatyki domowej, bezprzewodowe). W zależności od potrzeb można także zainstalować systemy, które komunikują się z jednego piętra na drugie, bądź z jednego mieszkania do drugiego itp.

Zadzwoń