Wspólnota Mieszkaniowa Konstruktorska 10D
    	
Obraz 1:
Obraz 2:

Wspólnota Mieszkaniowa Konstruktorska 10D w Warszawie

Coraz więcej Wspólnot Mieszkaniowych decyduje się na zwiększanie bezpieczeństwa ich obiektów, poprzez montaż kamer monitoringu wewnątrz nieruchomości, na terenach przyległych, w piwnicach, garażach, windach, pomieszczeniach gospodarczych, pomieszczeniach ochrony. Jest więc zrozumiałe, że po zainstalowaniu systemu monitoringu, Wspólnoty oczekują zmniejszenia ilości incydentów na terenie obiektu, a w przypadku ich wystąpienia, chętnie korzystają z możliwości zabezpieczenia i zgrania materiału dowodowego.

System kamer, ze względu na swoją prewencyjną i dowodową funkcję, niewątpliwie pozytywnie wpływa na obniżenie poziomu przestępczości i naruszeń w obszarze bezpieczeństwa obiektu, warto jednak wykorzystywać potencjał kamer ponad dotychczasowe zastosowanie- nie tylko sprawdzać zarejestrowany obraz „po fakcie”, ale – zgodnie z zasadą „lepiej zapobiegać, niż leczyć” - realnie i stale monitorować obiekt w czasie rzeczywistym.

Całodobowa obserwacja prowadzona przez doświadczonych Operatorów Centrum Monitorowania Monteo, wspieranych przez Jednostki Interwencyjne, pozwala zapobiegać niechcianym zdarzeniom, automatyzować procesy dostępowe, usprawniać codzienne użytkowanie i administrowanie nieruchomością.

E-monitoring 24h CMM to całodobowa ochrona i reagowanie w czasie rzeczywistym.

Wspólnoto Mieszkaniowa, masz już system kamer? Zacznij go wykorzystywać!

https://monteo.pl/centrum-monitorowania-monteo 

#RealizacjeMonteo #cctv #kamerywwindach #skd #ssp #sswin #monitoring #kontroladostępu #systemyalarmowe #instalacja #serwisikonserwacja #projektowaniesystemow #systemkamer #bezpieczeństwo #nieruchomosci #zarzadzanienieruchomosciami #wspolnotamieszkaniowa #ochronawo

Zadzwoń