­E-monitoring 24h realizowany na istniejącym systemie kamer
    	

E-monitoring CMM jest usługą dopełniającą kilkustopniową dbałość o bezpieczeństwo nieruchomości, opartą w podstawowej konfiguracji o system kamer. W związku z tym, na E-monitoring 24h, obiekt może przejść tym szybciej i sprawniej, im lepiej przystosowany technologicznie jest jego obecny system monitoringu wizyjnego. Oczywiście, może się zdarzyć, że potrzeby lub wymagania obiektu będą przerastały aktualne możliwości techniczne jego systemu, jednak dodatkową zaletą Centrum Monitorowania Monteo jest posiadanie wsparcia technicznego własnych projektantów, instalatorów, serwisantów, co umożliwia sprawne i profesjonalne dostosowanie systemu poprzez rozbudowę, modernizację, zwiększenie zdolności operacyjnej.

Po co rozwijać system monitoringu o usługę E-monitoringu CMM? Zdalny monitoring jest uzupełnieniem funkcjonalności systemu monitoringu, ponieważ przekazywany przez niego obraz jest całodobowo analizowany przez algorytmy sztucznej inteligencji i doświadczonych Operatorów. Stała obserwacja obrazu z kamer rozwija możliwości operacyjne- monitoring poza funkcją prewencyjną i dowodową, zyskuje przede wszystkim funkcję realnej ochrony w czasie rzeczywistym.

Ochrona obiektu przez Centrum Monitorowania Monteo najczęściej wybierana jest w zestawie z dedykowanym pakietem konserwacji, który dodatkowo usprawnia obsługę obiektu, utrzymanie poprawności działania systemu i administrowanie systemami zależnymi. Dla części naszych Klientów, Operatorzy CMM monitorują również sprawność systemów zależnych, jak choćby systemy kontroli dostępów, by w sytuacji awarii, reagować wezwaniem odpowiedniego serwisu obsługującego obiekt bez potrzeby czekania do rana lub zajmowania czasu administratorowi.

Podsumowując, przejście na E-monitoring 24h jest prostsze niż się wydaje, jego utrzymanie jest tańsze niż utrzymania stanowisk fizycznych, a skuteczność zaskakuje nawet najbardziej wymagających.

Nie chcesz wierzyć na słowo? Po prostu nas sprawdź!
https://monteo.pl/centrum-monitorowania-monteo

#nieruchomości #ochrona #monitoring #wspólnotamieszkaniowa #zarządcynieruchomości #bezpieczeństwo #cctv #ochronafizyczna #ochronaobiektu #nieruchomosci #zarządzanienieruchomościami z

Zadzwoń