Przejdź na E-monitoring 24/7 i zyskuj!
    	

Zalety E-monitoringu 24/7 Centrum Monitorowania Monteo, cenione są przez coraz liczniejsza grupę przedstawicieli branży nieruchomości. Ze względu na szczególne zadowolenie użytkowników, wybierane są do ochrony nieruchomości wspólnotowych, komercyjnych, obiektów firmowych, użytkowych i przemysłowych.

E-monitoring 24/7 CMM to oparta o technologię sztucznej inteligencji alternatywa dla przestarzałych metod i paradoksalnie stale drożejących usług ochrony fizycznej. Niespotykany dotąd stosunek wysokiej skuteczności do ceny to nie jedyna jego zaleta.

Współpraca z CMM to także wygoda administrowania zależnymi systemami. Na obiektach o zautomatyzowanych rozwiązaniach i powiązanych systemach bezpieczeństwa ( systemy alarmowe, kontrola dostępu, ppoż ) szczególnie warto zlecić opiekę nad sprawnością elementów systemu, jednemu zaufanemu partnerowi, który funkcjonowanie aspektów technicznych obiektu, będzie mógł monitorować bez absorbowania zarządcy, a często nawet bez angażowania firm trzecich.

Podsumowując, zysk z przejścia na E-monitoring 24/7 to przede wszystkim:
1. Oszczędność finansowa-
2. Utrzymanie sprawności systemu
3. Wydajność i kompleksowość

Nie czekaj na wzrosty cen ochrony fizycznej i już dziś odbierz ofertę na E-monitoring24/7 dla nieruchomości użytkowych >>  https://monteo.pl/kontakt-header/kontakt

Centrum Monitorowania Monteo- sprawdź, że warto!

#nieruchomości #ochrona #monitoring #wspólnotamieszkaniowa #zarządcynieruchomości #bezpieczeństwo #cctv

Zadzwoń