Kompleksowość – jeden z największych atutów oferty na projekt i instalację systemu bezpieczeństwa
    	

Dokonując selekcji ofert na rozwiązanie z zakresu systemów bezpieczeństwa i ochrony obiektów, zwykle odruchowo skupiamy się w pierwszej kolejności na rzeczach tak oczywistych jak cena, termin i czas realizacji, gwarancja czy opinie o dostawcy produktu. Jest to oczywiście dobry krok w rozeznaniu produktowym, ale nie powinien być jedynym...

Jak wybrać firmę do instalacji dowolnego systemu bezpieczeństwa?

System kamer, system kontroli dostępu czy inny, dowolny system bezpieczeństwa i instalacji teletechnicznej to -często nie najtańsza- inwestycja na lata. Dlatego, by mimo upływu czasu, stale odpowiednio spełniała swoją funkcję, jej przedmiot trzeba nie tylko dostarczyć w odpowiedniej jakości, ale i regularnie dbać o jego pełną sprawność. Warto zatem, poza oczywistymi determinantami wyboru danego dostawcy systemu bezpieczeństwa czy usługi, wziąć pod uwagę, że istnieją pewne względnie poboczne kwestie, związane z dalszym użytkowaniem zainstalowanego systemu.

Czy będziesz miał do kogo się zwrócić z pytaniami, po tym jak usługa zostanie już wykonana? Ile tygodni poświęcisz na znalezienie odpowiedniego konserwatora, który profesjonalnie i długofalowo zadba o Twoją instalację? Ile dni będziesz czekać na przyjazd serwisu, jeśli Twój dostawca ma siedzibę na drugim końcu Polski? To wszystko jest wbrew pozorom bardzo ważne- musimy pamiętać, że na końcu tego procesu jest człowiek. Przecież żaden system bezpieczeństwa nie jest instalowany sam dla siebie, jego zadaniem jest ochrona- dbałość o bezpieczeństwo osób i mienia, dlatego jak rzetelnie na ten temat spojrzeć to okazuje się, że zaprojektowanie i wykonanie, a nawet samo wybranie i zlecenie odpowiedniemu wykonawcy takiego systemu, to bardzo odpowiedzialna sprawa. Czy zatem nie warto w tej kwestii zaufać profesjonalistom?

Na wzrost jakości ochrony i bezpieczeństwa obiektu posiadającego system kamer, system kontroli dostępu czy system alarmowy, strategicznie ma w głównej mierze wpływ jeden kluczowy czynnik- stałość. Mowa tu zarówno o stałości pracy urządzeń czyli nieprzerwanej sprawności technicznej umożliwiającej ciągły przesył obrazu z kamer, jak i o stałej obserwacji, tzw. e-monitoringu dającym możliwość reagowania na zaistniałe zdarzenia w czasie rzeczywistym. Warto wybrać nie tylko profesjonalnego i odpowiedzialnego dostawcę, ale przede wszystkim partnera, który będzie umiał z odpowiednią troską i rzetelnością spojrzeć na obiekt jak na żywy organizm, zidentyfikować jego największe bolączki i dobrać szyte na miarę rozwiązanie.

Monteo- zaufany partner w systemach bezpieczeństwa

W Monteo od lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które zapewniają stworzenie systemu odpowiadającego na indywidualne potrzeby obiektu i umożliwiające jego realną i skuteczną ochronę. Wiemy jak ważny jest dobrze wykonany, rzetelny projekt, przykładamy bardzo dużo uwagi do poprawności i estetyki późniejszego wykonania instalacji, a wszystko to by ostatecznie wspierać naszych klientów w podnoszeniu efektywności ich systemów oraz osiąganiu coraz wyższego poziomu skuteczności ochrony. Dzięki przystosowanej do świadczenia kompleksowych usług strukturze naszej organizacji, wszelkie prace wykonujemy w oparciu własne zasoby: działy sprzedażowe, projektowe, instalacyjne, konserwacyjne i serwisowe, co daje nam pewność, że system jest obsługiwany profesjonalnie i z należytą dbałością, a klient traktowany z szacunkiem i życzliwością.

Dlaczego kompleksowość oferty Monteo jest jedną z jej największych zalet? Projektujemy, dostarczamy, instalujemy, konserwujemy, serwisujemy, monitorujemy- wszystko w oparciu o najlepsze praktyki branżowe, wieloletnie doświadczenie i własne zasoby operacyjne. Przeprowadzamy i wspieramy naszych klientów przez cały czas trwania naszej współpracy- nie tylko czas realizacji projektu. Jesteś dyspozycyjni i gotowi do współpracy od samego początku czyli od dokładnego poznania obiektu, projektu, przez instalację i regularną kontrolę stanu systemu, aż po serwis, regularną konserwację i stałe monitorowanie. Wiemy, że każdy obiekt jest inny - ma inny charakter, tempo i specyfikę prowadzonego na jego terenie życia, dlatego wiemy też jak pozytywnie wpływać na poczucie bezpieczeństwa, o czym świadczy wysoki poziom zadowolenia i zaufania wśród naszych klientów.

Sprawdź nas: https://monteo.pl/kontakt-header/kontakt

Zadzwoń