Podstawą sukcesu są systematyczne działania.

Na przestrzeni minionych lat mieliśmy przyjemność pracować na rzecz klientów reprezentujących różne branże.

Lista realizacji

WSPÓLNOTY, SPÓŁDZIELNIE MIESZKANIOWE

  • Wspólnota Mieszkaniowa Solińska 19a, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Siemieńskiego 14, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Jarząbka 22, Piaseczno
  • Wspólnota Mieszkaniowa Jana Nowaka Jeziorańskiego 7, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości, ul. Popularna 26, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa „Viva Garden” ul. Białołęcka 269, Warszawa
  • Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa „Pod Kopcem” Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Sprawna 30 A-D, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Grzeszczyka 8, Warszawa
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa „Energetyka” Sadyba w Warszawie
  • Wspólnota Mieszkaniowa Nieruchomości Racławicka 152, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Jana III Sobieskiego 1, Piastów
  • Wspólnota Mieszkaniowa Grójecka 119, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Białobrzeska 3, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa „Brzeziny Północne” ul. Jesiennych Liści 33, Warszawa
  • Osiedle Zen Garden w Szeligach
  • Wspólnota Mieszkaniowa Calineczki 8-12, 12a, 12b, 12c, Ząbki
  • Wspólnota Mieszkaniowa Szczęśliwicka 54, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Park Światowida 57, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Pogodna 35, Białystok
  • Wspólnota Mieszkaniowa Grójecka 114, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa 17 Stycznia 42, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Kombatantów 18, Białystok
  • Wspólnota Mieszkaniowa Apenińska 3a, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Pietraszewicza -Lota 5a,Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Transportowa 2b i c, Białystok
  • Wspólnota Mieszkaniowa Warszawska 250/103, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Łomżyńska 20b/1, Szczytno
  • Wspólnota Mieszkaniowa Chełmska 24, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Marszałkowska 83, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Sengera Cichego 10, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Środkowa 13, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Siemieńskiego 7, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Zarankiewicza 4, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Siemieńskiego 5, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Apenińska 1, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Bokserska 36, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Boboli 97, Białystok
  • Wspólnota Mieszkaniowa Sarenki 11, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Świętego Stanisława 12, Warszawa
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Metrum, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Ząbkowska 35, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Transportowa 5, Białystok
  • Wspólnota Mieszkaniowa Relaksowa 37, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Magnoliowa 11a, Białystok
  • Wspólnota Mieszkaniowa „Ogrody Ochota i Aleja Krakowska 291a”, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Piłsudskiego 2, Starogard Gdański
  • Wspólnota Mieszkaniowa Fryderyka Chopina 2a, Starogard Gdański
  • Wspólnota Mieszkaniowa Fryderyka Chopina 2, Starogard Gdański
  • Wspólnota Mieszkaniowa Marszałkowska 60, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Bartoszewicza 1A, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Króla Maciusia 13, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Kopińska 24, Warszawa
  • Kamienica Stalowa 36, Warszawa
  • Kamienica Mała 1, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Reymonta 11a, Łomża
  • Wspólnota Mieszkaniowa Pasłęcka 12d, Warszawa
  • Kamienica Ząbkowska 14, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Relaksowa 37, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Antka Rozpylacza 2A, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Obarowska 21, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Starobojarska 8, Białystok
  • Wspólnota Mieszkaniowa Transportowa 5a, Białystok
  • Wspólnota Mieszkaniowa Lewandowskiego 1, Białystok
  • Wspólnota Mieszkaniowa Al. Jerozolimskie 117, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Modzelewskiego 23, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Bobrowskiego 8, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Białobrzeska 1, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa 17stycznia 46, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Grochowska 263, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Chełmska 14, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Długosza 22, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Ząbkowska 5, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Jagiellońska 32, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Majewskiego 36, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Przeworska 3, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Książęca 11, Wieliszew
  • Wspólnota Mieszkaniowa Pasłęcka 12C, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Grójecka 14A, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Chmielna 73C, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Al. Jerozolimskie 149, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Sokołowska 11 i 13, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Racławicka 156, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Oliwska 1, 1a, 3, 3a, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Dickensa 6, Warszawa
  • Osiedle Marina Mokotów 
  • Wspólnota Mieszkaniowa Pohoskiego 2 i 4, Warszawa 
  • Wspólnota Mieszkaniowa Cybernetyki 3,3a,3b,3c, Warszawa
  • Wspólnota Mieszkaniowa Konstruktorska 10D

OBIEKTY PRYWATNE

  • Obiekt prywatny Konstancin Jeziorna
  • Obiekt prywatny Płock
  • Obiekt prywatny Aleksandrów Łódzki
  • Obiekt prywatny Kupiski Nowe
  • Obiekt prywatny Dzikie Kolonie
  • Obiekt prywatny Bielsk Podlaski
  • Obiekt prywatny Hajnówka
  • Obiekt prywatny Szepietowo
  • Obiekt prywatny Warszawa
  • Obiekt prywatny Warszawa
  • Obiekt prywatny Łomża
  • Obiekt prywatny Goniądz
  • Obiekt prywatny Warszawa
  • Obiekt prywatny Białystok
  • Obiekt prywatny Łuków
  • Obiekt prywatny Nowogród
  • Obiekt prywatny Topiło
  • Obiekt prywatny Ostrołęka
  • Obiekt prywatny Różan
  • Obiekt prywatny Zduńska Wola

URZĘDY I INSTYTUCJE

  • Szpital Bielański im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Warszawie
  • Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina
  • Nadleśnictwo Hajnówka
  • Gmina Nowogród
  • Puszcza Białowieska
  • Park przy ul. Myśliborskiej, Warszawa
  • Bank Spółdzielczy w Czyżewie
  • Stacja Uzdatniania Wody w Komorowie
  • Gminna Biblioteka Publiczna w Komorowie
  • Urząd Gminy Michałowice
  • Wolskie Centrum Kultury, Warszawa
  • Dzienny Dom Seniora w Komorowie
  • Pływalnia KAPRY w Pruszkowie
  • Gminny Ośrodek Kultury w Miastkowie
  • Urząd Gminy Łomża
  • Dom Pomocy Społecznej w Tykocinie
  • Dom Opieki w Markach
  • Oczyszczalnia ścieków w Wielbarku
  • Gmina Narewka
  • Urząd Gminy Wielbark
  • Urząd Gminy Łomża
  • Dom Opieki Społecznej w Czubinie

ROZWIĄZANIA PROJEKTOWE

logo black

  • ENERGOREMONT Sp z.o.o, Krasnystaw
  • Galeria Łomża
  • MCC MAZURKAS CONFERENCE CENTRE & HOTEL Ożarów
  • Sceno Kreacje Sp. z o.o , Warszawa
  • Zakład Przetwórstwa Mięsnego PARMA, Łukta
  • Świat Łazienek XXIw.,Warszawa
  • Skok na Sok S.A., Warszawa
  • Agromet Łomża- Producent Sprzętu Rolniczego
  • Przedsiębiorstwo Produkcji Pasz FERM-PASZ S.J., Baboszewo
  • Ferma Drobiu, Sierpc
  • Wytwórnia Farb Artystycznych OTOCKI, Karczew
  • Moto-Szlif, Elbląg
  • Galeria Zegrzyńska, Legionowo
  • Piekarnia Okruszek Łomża
  • Klub Tenisowy Timing, Warszawa

OBIEKTY SAKRALNE

  • Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Biskupcu
  • Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Jakuba Apostoła w Drozdowie
  • Parafia pw. Św. Idziego w Brzeźniu
  • Parafia pw. Jana Pawła II w Warszawie
  • Bazylika Najświętszego Serca Jezusa w Augustowie
  • Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Stoczku Łukowskim
  • Parafia Prawosławna pw. Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy w Kleszczelach
  • Parafia Prawosławna pw. Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny w Boćkach
  • Parafia Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Knyszynie
  • Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Grodzisku
  • Parafia pw. Narodzenia NMP w Wąsewie
  • Kościół Parafialny p.w. Św. Anny w Radziłowie
  • Parafia pw. Św. Marii Magdaleny w Czerwonce
  • Parafia pw. Nawiedzenia NMP w Lubotyniu Starym
  • Parafia Podwyższonego Krzyża Św. w Bargłowie
  • Parafia pw. Św. Andrzeja Boboli w Białej Piskiej
  • Parafia NMP z Fatimy w Ciechanowcu
  • Parafia pw. Św. Barbary w Boguchwałach
  • Parafia pw. św. Michała Archanioła w Piastowie
  • Parafia pw. Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Łuzkach
  • Parafia pw. Przemienienia Pańskiego w Sawinie
  • Parafia pw. N.M.P Wspomożenia Wiernych Klichy
  • Parafia Św. Franciszka z Asyżu, Prażmów
  • Parafia pw. Błogosławionych Dzieci Fatimskich, Wólka Kosowska
  • Parafia pw. Macierzyństwa NMP w Łosicach
  • Parafia pw. Narodzenia NMP, Krypno Kościelne
  • KCH Społeczność Chrześcijańska „ Puławska” w Warszawie
  • Parafia Św. Kazimierza Królewicza w Białymstoku
  • Parafia Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie
  • Parafia pw. NMP w Szczuczynie
  • Parafia pw. św. Jadwigi Śląskiej w Nieszawie
  • Parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Suchej Beskidzkiej

FIRMY, SKLEPY, INNE

  • Dom bankietowy Ambrozja w Borkowie Kościelnym
  • Biuro EMCO, Warszawa
  • Ogólna Pomoc Lekarska, Łomża
  • Hostel Maxim, Warszawa
  • Pensjonat Cyklada, Mikołajki
  • Sklep „Groszek”, Warszawa
  • Piekarnia, Boćki
  • Zajazd Sokołda-Restauracja, Supraśl
  • PPHU Tosia, Małkinia Górna
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KARABELA-CK Sp. Z o.o w Kielcach
  • Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "RES", Kielce
  • Euro-Mix, Sochocin
  • Tartak Zabawka, Piątnica
  • JA.TECH SERWIS, Ożarów
  • Handel Hurtowo Detaliczny, Turośl
  • InstalBud Trans sp.z o.o, Góra Kalwaria
  • ACADEMIAE Sp. Z o.o., Warszawa
  • Parking Społeczny Korczyńska

SZKOŁY I PRZEDSZKOLA

  • Szkoła Podstawowa nr 330, Warszawa
  • Wyższa Szkoła Oficerska Sił Powietrznych w Dęblinie
  • PWSiP w Łomży
  • Zespół Szkół Podlaskiego Towarzystwa Oświatowego w Białymstoku
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Białowieży
  • Szkoła Podstawowa nr 340 w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Zabielach, Wielbark
  • Zespół Szkół w Czyżach
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi, Granica
  • Przedszkole Jaskinia Talentów, Warszawa Wesoła
  • Przedszkole im. A. Einsteina , Nowy Dwór Mazowiecki
  • Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim
  • Przedszkole 94 Kraina Słonecznych Marzeń, Warszawa
  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
  • Zespół Szkół nr 2 w Grodzisku Mazowieckim
  • Zespół Szkół Leśnych w Rucianym Nidzie
  • Szkoła Podstawowa nr 168 w Warszawie
  • Zespół Szkół w Niećkowie, Szczuczyn
  • International Education, Przedszkole TEQUESTA, Warszawa
  • Przedszkole Truskawkowo , Nowa Wieś
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi, Komorów
  • Zespół Oświatowy w Grygrowie
  • Przedszkole Niepubliczne Piotruś Pan , Pruszków
  • Przedszkole Niepubliczne ARTEDOO, Marki
  • Zespół Szkół zawodowych w Hajnówce
  • Przedszkole Samorządowe w ZSS w Nowogrodzie
  • Przedszkole Mini Olsztyn
  • Przedszkole Samorządowe nr 51 „Przyjazne” w Białymstoku
  • Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi , Komorów
  • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza w Warszawie
  • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabosłyszących nr.15 w Warszawie
  • Przedszkole nr  150 „ Przystanek Uśmiech” w Warszawie
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Studziankach
  • Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka , Poświętne
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Bagnach
  • Zespół Szkół nr 1 w Hajnówce
  • Przedszkole "Biedroneczka" w Białej Podlaskiej
  • "Gagatek" Punkt Wychowania Przedszkolnego w Płocku
  • Prywatne Przedszkole Językowe "4KIDS" w Warszawie
  • Prywatne Przedszkole "Tequesta Preschool" w Warszawie
  • Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Janówce
  • Szkoła Podstawowa w Rudce
  • Szkoła Podstawowa im. Wł. Broniewskiego w Jeziorku
  • Szkoła Podstawowa w Czaplicach
  • I Liceum Ogólnokształcące w Łomży
  • Zespół Szkół Samorządowych w Zabielu
  • Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integr. w Hajnówce
  • Zespół Szkół Rolniczych im. W. Witosa w Ostrożanach
  • Zespół Szkół w Grabowie
  • Zespół Szkół im. Wł. Puchalskiego w Radulach
  • Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży
  • Przedszkole Red Bus Kids w Hajnówce
  • Przedszkole Biedroneczka w Radzyniu Podlaskim
  • Szkoła Podstawowa w Niedźwiadnej
  • Przedszkole Zameczek, Siedlce
  • Szkoła Podstawowa w Puchałach
  • Gimnazjum w Lachowie
  • Przedszkole nr 308 w Warszawie
  • Prywatne Przedszkole BIEDRONECZKA filia w Łosicach
  • Zespół Szkół Samorządowych w Sztabinie
  • Gimnazjum im. C.K. Norwida w Bielsku
  • Szkoła Podstawowa w Serocku
  • Przedszkole nr 217 w Warszawie
  • Zespół Szkół weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr.7 w Łomży

GOSPODARSTWA ROLNE

  • Gospodarstwo rolne Owieczki
  • Gospodarstwo rolne Dabrowa- Dzięciel
  • Gospodarstwo rolne Stare Krzewo
  • Gospodarstwo rolne Bachorza
  • Gospodarstwo rolne Leszkiemie
  • Gospodarstwo rolne Wiżajny
  • Gospodarstwo rolne Jaślików
  • Gospodarstwo rolne Milewo
  • Gospodarstwo rolne Szepietowo Żaki
  • Gospodarstwo rolne Kownatki
  • Gospodarstwo rolne Nowa Żochy
  • Gospodarstwo rolne Orla
  • Gospodarstwo rolne Kiersnowo
  • Gospodarstwo rolne Jawory Klepacze
  • Gospodarstwo rolne Poniat
  • Gospodarstwo rolne Jakać Młoda
  • Gospodarstwo rolne Wizna
  • Gospodarstwo rolne Chrzanowo

Ze względu na poufność i charakter prowadzonej działalności nie udostępniamy wszystkich nazw Klientów!