Centrum Monitorowania Monteo
Centrum Monitorowania Monteo

Centrum Monitorowania Monteo

E- Monitoring to kompozycja usług opartych na automatycznym wykrywaniu zdefiniowanych zdarzeń w czasie rzeczywistym, za pomocą systemów bezpieczeństwa i samouczących się algorytmów sztucznej inteligencji, interpretowanych przez Operatora Centrum Monitorowania.

 

Centrum Monitorowania Monteo w ramach usługi e-monitoringu zajmuje się całodobowym zapewnianiem bezpieczeństwa na terenie obiektów wspólnotowych, spółdzielczych, państwowych, firmowych, deweloperskich. Szczegółowo wyselekcjonowani i wyszkoleni Operatorzy CMM, chronią osoby i mienie 24/7, realizując działania dozorowe w oparciu o systemy bezpieczeństwa i zaawansowane technologie sztucznej inteligencji.

Zalety zmiany ochrony fizycznej na Centrum Monitorowania Monteo

oszczednosc

oszczędność finansowa

oszczednosc

utrzymanie sprawności systemu

oszczednosc

wydajność i kompleksowość

 

kontakt

Centrum Monitorowania Monteo

E-monitoring i sztuczna inteligencja

E-monitoring, alternatywnie nazywany też nadzorem wizyjnym, zdalnym monitoringiem czy zdalnym monitoringiem wizyjnym, jest coraz częściej wybieraną przez świadomych Klientów, formą ochrony osób i mienia- nowoczesną i nieporównywanie bardziej skuteczną niż dotychczas dostępne rozwiązania rynkowe.

Dzięki zaawansowanej technologii sztucznej inteligencji wykorzystywanej w e-monitoringu, skuteczność z jaką możliwa jest prewencja i czas reakcji na zaistniałe zdarzenia, znacznie przerastają dotychczasowe możliwości rynku ochrony. Stała analiza obrazów z kamer, umożliwia reakcje i podjęcie czynności jeszcze zanim dojdzie do bezpośredniego zagrożenia. Zarówno Operator CMM, jak i wspierająca go w analizie sztuczna inteligencja, z wiedzą, skrupulatnością i uwagą, identyfikują sygnały dostarczane przez systemy bezpieczeństwa chronionego obiektu. W razie wystąpienia zdarzenia, w ułamkach sekund rozpoczynają procedurę wszczęcia najodpowiedniejszej dla danego zdarzenia reakcji, których kompletny wachlarz zapewnia zawsze czynną aktywność wobec zagrożenia lub sytuacji m.in. komunikację za pomocą głośnika voip lub zdalnej recepcji, wykonanie wirtualnego patrolu, wezwanie ekipy technicznej, ochrony fizycznej, jednostki interwencyjnej czy służb państwowych.

Dodatkową, technologiczną zaletą usługi e-monitoringu, jest fakt, że od strony technicznej działa ona głównie w oparciu o systemy bezpieczeństwa- systemy kamer, systemy alarmowe, systemy komunikacji- co czyni ją niesamowicie elastyczną w kontekście rozbudowy, optymalizacji i automatyzacji procesów technicznych na terenie obiektu.

 

  • photo monitoring 2
  • photo monitoring 1
  • photo monitoring 3 

 

Funkcjonalności i usługi dostępne w ofercie

icon alarm

Wideoanaliza sztuczna inteligencja CMM

icon alarm

Modernizacje I rozbudowy systemu

icon alarm

Obserwacja centrali SSP

icon alarm

Wirtualny patrol

icon alarm

Głośny voip

icon alarm

Konserwacja systemu I obsługa serwisowa

icon alarm

Zdalna recepcja

icon alarm

Identyfikacja tablic rejestracyjnych

Skorzystaj z darmowej wycenyMasz pytania?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania

Chętnie odpowiemy

 

Jak działa zdalny monitoring?

Stała i skuteczna obserwacja i podgląd w aplikacji on-line. Usługa monitorowania obiektów polega na stałym nadzorze nad sygnałami wysyłanymi z systemów bezpieczeństwa oraz  na weryfikacji alarmu z systemów kamer, systemów alarmowych czy systemów PPOŻ. Usługa zapewnia bezpieczeństwo 24h/dobę.

jak dziala zdalny monitoring

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na Twoje pytania

kontakt

Zadzwoń