Monteo BIZNES

Systemy monitoringu, alarmu, kontroli dostępu, komunikacji, SSP – to tyko niektóre elementy, jakie składają się na profesjonalną ofertę Monteo BIZNES. Oferujemy również skuteczne narzędzia wsparcia dla sprzedaży, działu produkcji, technologii, marketingu czy optymalizacji pozostałych procesów w przedsiębiorstwach, takich jak np. budowanie normatyw.

Dziś nikt nie powinien mieć wątpliwości, że tylko rozsądne i świadome inwestowanie w najlepsze rozwiązania technologiczne jest gwarancją efektywnej pracy, optymalizacji kosztów, pełnego wykorzystania zasobów materialnych, a także osobowych i co najważniejsze maksymalnych zysków. To wszystko zapewnią  rozwiązania i propozycje oferowane przez Monteo Biznes.

Jest to między innymi zintegrowany system monitoringu o wszechstronnym zastosowaniu, a jego automatyzacja jest odpowiedzią na bolączki firm generujące duże koszty.

Nasze wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza pozwoliły nam wdrożyć takie usługi i rozwiązania, które są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie rynku.

Monteo BIZNES to:

- monitoring wideo,

- inteligentna analityka wideo,

- kontrola dostępu, system komunikacji,

- system sygnalizacji pożarowej,

- system weryfikacji sygnałów i zdarzeń alarmowych.

Nasze propozycje z pewnością rozwiążą problemy związane z bezpieczeństwem i pozwolą wygospodarować zadowalające oszczędności. Jednak najważniejsze co możemy Państwu zaoferować, to wzrost bezpieczeństwa wielu obiektów.

Proponujemy sprawdzone rozwiązania w zakresie analizy obrazu. To między innymi:

- zliczanie osób/obiektów,

- detekcja wtargnięcia intruza w strefę,

- detekcja kierunku ruchu,

- wykrywanie pozostawionego/skradzionego przedmiotu,

- kalibracja 3D,

- pomiary prędkości,

- pomiary czasu pracy na stanowisku pracy,

- funkcje logiczne i matematyczne.

Monteo BIZNES to coś więcej niż oferta monitoringu i systemu zabezpieczeń. Nasze rozwiązania dają klientom coraz to nowe możliwości. Na bazie już zainstalowanego w obiektach monitoringu można zainstalować zintegrowany system, który reaguje na potencjalne zagrożenia, maksymalnie upraszcza ochronę danego obiektu, a kamery mogą być źródłem wielu informacji, które pozwolą na efektywne zarządzanie. Jedna kamera naszej marki to możliwość wykorzystania wielu funkcji analitycznych.

Zintegrowany system monitoringu, który proponujemy naszym klientom, jest dodatkowo narzędziem, które z powodzeniem można wykorzystać w marketingu, działach produkcji, sprzedażowych itp. Umożliwia bowiem tworzenie tzw. map ciepła, czyli miejsc, które są najczęściej odwiedzane przez klientów i charakteryzują się największym natężeniem ruchu.

Dodatkowo monitoring pomaga w określeniu wskaźnika konwersji. A ta pokazuje, jak liczba odwiedzin klientów w danym sklepie przekłada się na sprzedaż. Monitoring może zidentyfikować pojazd po numerach rejestracyjnych i otworzyć bramę, drzwi garażowe etc.

Szeroko pojęte rozwiązania Monteo to doskonała inwestycja, która może mieć kapitalne przełożenie na działalność biznesową.  Co ważne nasze produkty i usługi dopasujemy do indywidualnych potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Monteo BIZNES
Monteo BIZNES