SACROEXPO 2019! Też tam byliśmy

Jubileuszowa edycja XX Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO przeszła już do historii.

Podczas trzech dni hale Targów Kielce wypełniła oferta 280 wystawców z 12 krajów.  Wydarzeniu, które odwiedziło 5000 gości, towarzyszyły wystawy i inspirujące spotkania.

Nasza marka również miała w tym swój udział, a stoisko, na którym prezentowaliśmy nasze produkty i rozwiązania, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Z każdym rokiem rośnie bowiem świadomość korzyści, jakie niesie instalowanie w obiektach sakralnych specjalistycznych systemów bezpieczeństwa.

Dzieła sztuki, kosztowne naczynia liturgiczne, datki od wiernych – to wszystko coraz częściej pada łupem przestępców, którzy widzą w kościołach łatwy cel. To właśnie dlatego kamery stają się standardem w polskich i zagranicznych świątyniach. Podczas targów mieliśmy okazję poznać potrzeby naszych klientów i zaproponować im konkretne, skrojone do ich potrzeb rozwiązania. Dzięki tym rozmowom osoby odwiedzające nasze stoisko mogły zobaczyć, jak działają poszczególne systemy i w jakich sytuacjach się sprawdzą.

Targi SACROEXPO to zawsze ważne wydarzenie w kalendarzu naszych firmowych wyjazdów. Mamy nadzieję, że spotkamy się tam także za rok!

SACROEXPO 2019! Też tam byliśmy
SACROEXPO 2019! Też tam byliśmy