• INFOLINIA: +48 734 857 440
 • E-MAIL: bok@monteo.pl
 • PN - PT: 8:00 - 18:00

Systemy bezpieczeństwa Instalacje teletechniczne

Jesteśmy profesjonalistami. Cieszymy się zaufaniem klientów. Wiemy, że najważniejsze są ich oczekiwania, dlatego oferujemy rozwiązania „szyte na miarę”- dostosowane do potrzeb i możliwości.

Z uwagą wsłuchujemy się w Wasze opinie, bo to one wyznaczają nasz kurs.

Co robimy?

Systemy kamer

Systemy monitoringu wizyjnego stają się nieodzowną częścią obiektów użytku zarówno prywatnego jak i publicznego. Pełniąc funkcje prewencyjne, dozorowe oraz dowodowe zapewniają poczucie bezpieczeństwa, możliwość stałej analizy oraz pozwalają rozstrzygnąć wiele kwestii spornych.

Systemy kamer

Rozwiązania projektowe

Monteo oferuje kompleksowe rozwiązania projektowe począwszy od systemów bezpieczeństwa wykorzystywanych jako narzędzie do pomiaru efektywności czasu pracy po szeroki wachlarz innych narzędzi wykorzystywanych w centrach logistycznych, halach magazynowych, zakładach produkcyjnych, rozległych terenach czy w monitoringach miast. Podejmiemy każde wyzwanie...

Rozwiązania projektowe

Systemy alarmowe

Monteo oferuje kompleksowy montaż i obsługę systemów alarmowych, zapewniając produkty sprawdzonych producentów oraz projekt systemu zgodny z obowiązującymi normami i przepisami. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego obiektu, gwarantujemy optymalną ochronę wszystkich newralgicznych obszarów Państwa domu, firmy, posesji, a nawet strefy niezabudowanej.

Systemy alarmowe

Domofony, wideodomofony

MONTEO posiada wieloletnie doświadczenie w instalacji domofonów i wideodomofonów. Dla swoich klientów wybieramy produkty najlepszych marek, instalując systemy z dbałością o każdy szczegół, aby uzyskać wydajne, funkcjonalne, wysokiej jakości systemy o doskonałych wynikach estetycznych.

Domofony i wideodomofony spełniają wiele funkcji zarówno w posesjach prywatnych jak i firmach, biurowcach, szkołach, przedszkolach, urzędach. Systemy te pozwalają komunikować się we...

Domofony, wideodomofony

Systemy kontroli dostępu

Dzięki nowoczesnym systemom kontroli dostępu, możemy określić, kto ma dostęp do wrażliwych obszarów w danym obiekcie, a kto nie. MONTEO tworzy bezpieczeństwo dzięki punktom dostępu z inteligentnymi zabezpieczeniami oraz systemami nadzoru dla ochrony ludzi, kosztowności i towarów. Nasza oferta obejmuje również kontrolę dostępu do pojazdów, ewidencję pobytu dziecka w przedszkolu, a także analizę pracy personelu.

Systemy kontroli dostępu

PPOŻ

W skład oferty MONTEO dotyczącej systemów PPOŻ wchodzą środki ochronne aktywne oraz pasywne.

Aktywna ochrona oznacza wszystkie te urządzenia, które w przypadku pożaru odgrywają aktywną rolę w jego wygaszaniu: gaśnice, hydranty, zraszacze, ewakuatory dymu i ciepła, detektory itd. Aktywna ochrona wymaga interwencji, która może mieć miejsce z udziałem człowieka lub bez niego. Użycie gaśnic lub systemów hydrantowych wymaga ingerencji człowieka, podczas gdy system au...

PPOŻ

Usługi monitorowania obiektów

Dzięki współpracy z największymi firmami ochroniarskimi w Polsce, możemy zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązanie systemu bezpieczeństwa wraz z usługą monitorowania obiektu. Nasza bezstronność i dbałość gwarantuje dobór najbardziej indywidualnych rozwiązań dla każdego klienta.

Usługi monitorowania obiektów

Serwis konserwacja

Serwis

Istotne jest, aby nowo zainstalowane lub istniejące systemy techniczne budynku, a w szczególności systemy bezpieczeństwa były objęte należytym serwisem.

 

Konserwacja

Usługa konserwacji polega na stałym, cyklicznym przeglądzie urządzeń systemów bezpieczeństwa, których częstotliwość jest uzależniona od rodzaju i wielkości danego systemu. Prace konserwacyjne mają na celu utrzymanie całej ins...

Serwis konserwacja
Usługi monitorowania obiektów
Usługi monitorowania obiektów

Usługi monitorowania obiektów

Dzięki współpracy z największymi firmami ochroniarskimi w Polsce, możemy zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązanie systemu bezpieczeństwa wraz z usługą monitorowania obiektu. Nasza bezstronność i dbałość gwarantuje dobór najbardziej indywidualnych rozwiązań dla każdego klienta.

Usługi monitorowania obiektów

Usługa monitorowania obiektów polega na stałym nadzorze nad sygnałami wysyłanymi z systemów bezpieczeństwa oraz na interwencji w przypadkach wyzwolenia alarmu z urządzeń PPOŻ, systemów kamer czy systemów alarmowych. Wskazana usługa zapewnia poczucie bezpieczeństwa oraz ochronę mienia i posesji 24h/ dobę, szczególnie w przypadkach nieobecności właścicieli danych obiektów.

Monitoring obiektu z interwencją

Monitoring obiektu z interwencją polega na podłączeniu istniejącego na obiekcie systemu alarmowego do odpowiedniej stacji Jednostki Monitorowania, co skutkuję bezzwłoczną reakcją w przypadku wyzwolenia alarmu. Sygnały wyzwalane przez centralę alarmową przekazywane są danej Jednostce, dzięki czemu na miejsce zdarzenia wysyłana jest grupa interwencyjna.

Systemy MONTEO mogą generować wezwania w przypadkach:  alarmu włamaniowego/ napadowego, sabotażu systemu, pojawieniu się dymu
bądź tlenku węgla, usterki lub awarii systemu.


Główną zaletą skorzystania z usługi monitorowania obiektu z interwencją jest zwiększone bezpieczeństwo posesji i jej mieszkańców.

Monitoring wizyjny

Usługa monitoringu wizyjnego jest dopełnieniem powyższej usługi monitoringu z interwencją. Polega ona na zintegrowaniu systemu alarmowego z systemem alarmowym,a w przypadku wyzwolenia sygnału, przekazaniu informacji z obu systemów do grupy interwencyjnej. Dzięki systemowi kamer, patrol posiada takie informacje jak: rodzaj zdarzenia, miejsce zdarzenia, ilość intruzów. W przypadku popełnienia przestępstwa, dzięki usłudze monitoringu wizyjnego zyskujemy wartościowy materiał dowodowy.

Monitoring pożarowy

Monitoring pożarowy polega na natychmiastowym przekazaniu sygnału o wystąpieniu pożaru, wyzwalanego za pomocą specjalnego nadajnika do właściwej Jednostki Straży Pożarnej. Dzięki danej usłudze, czas podjęcia akcji ratowniczej jest możliwie jak najszybszy, co ma istotne znaczenie w przypadku ratowania osób, posesji i mienia. Wiele obiektów tj. różnego rodzaju Instytucje Państwowe, obiekty sakralne, centra handlowe, szpitale, szkoły, magazyny itd., posiadają obowiązek wykonania systemu PPOŻ i połączenia go z odpowiednią Jednostką Straży Pożarnej. Jednakże z usługi monitoringu pożarowego może skorzystać każdy kto chciałby zwiększyć poziom bezpieczeństwa na swoim obiekcie.

 

Aby skorzystać z usługi monitorowania obiektów, prosimy o wypełnienie poniższego formularza „wyceń usługę monitorowania”. Po otrzymaniu zgłoszenia nasz konsultant niezwłocznie się z Państwem skontaktuje, aby dopasować najbardziej optymalną ofertę.

Nie wiesz od czego zacząć?

Zostaw nam swój numer, wpisz preferowaną godzinę kontaktu - oddzwonimy!

MONTEO w 2019 roku to:

696
zrealizowanych usług

1047
zamontowanych kamer

57000
metrów ułożonego okablowania

200000
przejechanych kilometrów

 

Jak działamy?

 • Nawiązujemy kontakt
  Nawiązujemy kontakt

  Zachęcamy do kontaktu telefonicznego jak i mailowego w celu umówienia spotkania i przeprowadzenia audytu

 • Przeprowadzamy bezpłatny audyt
  Przeprowadzamy bezpłatny audyt

  Dzięki audytowi poznamy specyfikę obiektu i przygotujemy ofertę „szytą na miarę”.

 • Otrzymujesz spersonalizowaną ofertę
  Otrzymujesz spersonalizowaną ofertę

  Nigdy nie zamykamy się na jedno rozwiązanie. Wiemy, że każdy lubi mieć wybór, dlatego przedstawimy wielowariantowe oferty.

 • Instalujemy system
  Instalujemy system

  Działamy zgodnie z zasadami rzetelnej wiedzy teletechnicznej, wykorzystując materiały najlepszej jakości. Instalacje wykonane przez nasz zespół zarówno cieszą oko pod względem estetycznym, jak i robią wrażenie swoją funkcjonalnością.

 • Cieszysz się bezpieczeństwem
  Cieszysz się bezpieczeństwem

  Oprócz długoletniej gwarancji na zainstalowane urządzenia oraz prace instalacyjne, oferujemy regularne przeglądy oraz konserwacje. Świadczymy również zdalne wsparcie przez telefon i Internet.

Aktualności

System do monitoringu- zadbaj o swoje bezpieczeństwo
System do monitoringu- zadbaj o swoje bezpieczeństwo 31-01-2020

Zestaw do monitoringu składa się z wielu współpracujących ze sobą podzespołów, odpowiedzialnych za...

więcej

Nasze nowe zakupy- spawarka światłowodowa i miernik instalacji elektrycznej
Nasze nowe zakupy- spawarka światłowodowa i miernik instalacji elektrycznej 20-12-2019

Nasz dział urządzeń technologicznych nieustannie się rozrasta. Inwestujemy w kolejne maszyny i...

więcej

Monteo BIZNES
Monteo BIZNES 20-11-2019

Systemy monitoringu, alarmu, kontroli dostępu, komunikacji, SSP – to tyko niektóre elementy, jakie...

więcej

Polecane marki

Dahua
Kenik
Genstar
MikroTik
Satel
Getfort
Pulsar
ACO
Vidos
Fibaro