Oświetlenie LED

Firma Monteo oferuje państwu kompleksową usługę oświetlenia LED. W skład oferty wchodzi projektowanie instalacji, dostosowana indywidualnie do potrzeb klienta, montaż oraz serwis. Pomagamy wszystkim, którzy już posiadają instalacje, i nie mają się do kogo zwrócić o pomoc przy naprawie czy konserwacji.

Co to jest oświetlenie LED?

Oświetlenie LED, to energooszczędne ,i ekonomiczne rozwiązanie dla Państwa domu/miejsca pracy. Lampy charakteryzuje długa żywotność. Szeroki zakres barw sprawia, że oświetlenie wygląda bardzo stylistycznie. Lampy LED są najbardziej efektywnym finansowo źródłem światła. W praktyce jest to obniżenie rachunków za prąd nawet o kilkadziesiąt procent.

Oświetlenie LED
Szybki kontakt
Wyceń monitoring
Szybki kontakt


Tel: 734 857 440

Dlaczego warto wybrać lampy LED?

  1. Energooszczędność. Lampy LED zużywają do 90% mniej energii, zachowując pełne parametry świetlne. W odróżnieniu od innych lamp, świecą pełną mocą od razu po włączeniu. Oświetlenie nie zużywa dodatkowej energii na rozgrzanie.
  2. Żywotność. Lampy świecą do 50000h, nie tracąc przy tym swojej efektywności. Najprościej pisząc, wymieniłbyś 30 zwykłych żarówek i 6 „energooszczędnych” świetlówek kompaktowych, w takim samym czasie co jedną lampę LED. Częste włączanie i wyłączanie nie ma wpływu na żywotność oświetlenia.
  3. Ekologia. Oświetlenie LED w odróżnieniu, od tzw. świetlówek energooszczędnych, nie zawiera rtęci ani innych substancji niebezpiecznych dla środowiska i naszego otoczenia, W dodatku LEDy, są w 100% biodegradowalne.
  4. Bezpieczeństwo. Duża odporność na wstrząsy i wibracje zapobiega, przerywaniu włókien żarowych, lub pękaniu obudowy. Lampy LED, nie nagrzewają się, minimalizuje to ryzyko wystąpienia pożaru lub poparzenia.
  5. Stylistyka. Oświetlenie daje wyjątkowe, niespotykane dotąd możliwości aranżacji. Oferuje szeroki zakres barw, dzięki czemu możemy uzyskać odwzorowanie naturalnego oświetlenia słonecznego.

Gwarantem wysokiej jakości usług świadczonych przez Monteo są poniższe referencje

Nie znalazłeś rozwiązania, które spełnia Twoje oczekiwania?
Skontaktuj się z nami a na pewno Tobie pomożemy!
Zadzwoń do nas: 734 857 440 lub wyślij zapytanie!

Imię *

Adres email *

Telefon *

Treść wiadomości

* pola wymagane

Zamów bezpłatny projekt

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!  734 857 440