Systemy kamer, monitoring gospodarstwo rolne

Poniżej przedstawiamy obraz z naszych kamer – gospodarstwo rolne

Szybki kontakt
Wyceń monitoring
Szybki kontakt


Tel: 734 857 440

Wraz z rozwojem ekonomicznym i technologicznym naszego kraju, modernizuje się również Polska wieś. Gospodarstwa rolne coraz częściej zaopatrują się w nowoczesne maszyny kosztujące od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Posiadanie tak kosztownego sprzętu, niesie za sobą ryzyko kradzieży. W ramach bezpieczeństwa, zapobiegania przed włamaniami, oferujemy usługę projektowania, instalacji, i serwisu systemu monitoringu na terenie Państwa gospodarstwa.

Korzyści posiadania monitoringu gospodarstwa rolnego

System monitoringu zapewnia stałą kontrolę nad gospodarstwem. Daje możliwość szybkiego i łatwego podglądu wielu miejsc jednocześnie. Monitoring pomaga w weryfikacji pracy zatrudnionych w gospodarstwie pracowników. Monitoruje zwierzęta hodowlane bez konieczności przebywania w pomieszczeniach dla nich przeznaczonych. Umożliwia ciągłą kontrolę stanu hodowli. Gwarantuje większą kontrolę nad powstałymi stratami. Identyfikuje sprawcę zdarzenia oraz ma bezpośredni wpływ na obniżenie kosztów ubezpieczenia.

Kluczowe obiekty monitoringu

System monitoringu gospodarstwa rolnego instalowany jest w pomieszczeniach hodowlanych (obory, stodoły, kurniki) oraz w pomieszczeniach, w których przechowywane są kosztowne narzędzia i maszyny. Innymi ważnymi punktami monitoringu są wszystkie wejścia/ wyjścia gospodarstwa, podjazdy, miejsca rozładunku/załadunku towarów. Dodatkowo można rozmieścić kilka innych kamer w różnych obszarach gospodarstwa, jednak zależne jest to od indywidualnych potrzeb Klienta.

Gwarantem wysokiej jakości usług świadczonych przez Monteo są poniższe referencje:

Nie znalazłeś rozwiązania, które spełnia Twoje oczekiwania?
Skontaktuj się z nami a na pewno Tobie pomożemy!
Zadzwoń do nas: 734 857 440 lub wyślij zapytanie!

Imię *

Adres email *

Telefon *

Treść wiadomości

* pola wymagane

Zamów bezpłatny projekt

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!  734 857 440