Domofony / Wideodomofony

Z myślą i w trosce o komfort i bezpieczeństwo, Monteo oferuje usługę instalacji, projektowania, konserwacji domofonów, i wideodomofonów. Projektujemy instalację domofonową w taki sposób, aby jak najlepiej spełniała wymogi naszego Klienta. Oferujemy szeroką gammę unifonów, paneli kontrolnych oraz wszystkich pozostałych akcesoriów niezbędnych do wygodnego korzystania.

 

Domofon umożliwia zdalne otwieranie drzwi. Urządzenie elektryczne do komunikacji głosowej w małych odległościach bez pośrednictwa centrali, zazwyczaj pomiędzy zewnętrzną kasetą bramową, a montowaną wewnątrz słuchawką. Domofon identyfikuje osoby chcące przedostać się na teren Państwa posesji. Zabezpiecza przed wtargnięciem osób niepożądanych. Domofon stosowany jest w  domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, blokach, oraz budynkach publicznych i przemysłowych.

 

Wideodomofon łączy możliwość komunikacja głosowej z jednoczesnym poglądem wideo. Wideodomofony wyposażone w kamery o wysokiej rozdzielczości i szerokokątnym obiektywie. Kamery wideo można wyposażyć w system podczerwieni, pozwalające na podgląd nocą, bez potrzeby uruchamiania zewnętrznego źródła światła. Wideo domofon umożliwia jednostronny podgląd. Monitor zainstalowany w pomieszczeniu daje wyraźny obraz gościa stojącego przed kamerą umieszczoną w bramofonie przy wejściu.

 

Domofony i wideodomofony dostępne są w wersji analogowej lub cyfrowej. Sporą popularnością cieszą się ostatnio urządzenia bezprzewodowe. Pozwalają uniknąć zbędnego „kucia ścian”, przeprowadzania kabli. Oferują szybką i łatwą możliwość rozbudowy istniejącej instalacji.

domofon
Interphone
Szybki kontakt
Wyceń monitoring
Szybki kontakt


Tel: 734 857 440

Gwarantem wysokiej jakości usług świadczonych przez Monteo są poniższe referencje

Nie znalazłeś rozwiązania, które spełnia Twoje oczekiwania?
Skontaktuj się z nami a na pewno Tobie pomożemy!
Zadzwoń do nas: 734 857 440 lub wyślij zapytanie!

Imię *

Adres email *

Telefon *

Treść wiadomości

* pola wymagane

Zamów bezpłatny projekt

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas!  734 857 440